Strefa wiedzy

Rozwiązanie jutra - już na wyciągnięcie ręki! Nowoczesna platforma Pimcore

Strony internetowe

Kojarzysz takie marki jak Carrefour, Burger King, Audi, T-mobile? Na pewno tak.
A czy wiesz co je łączy? PIMCORE, czyli system na którym oparte są ich strony internetowe.
W agencji Jellinek również pracujemy na tym najnowocześniejszym narzędziu opartym o framework Symfony, który jest od wielu lat wspierany i stale rozwijany.

Czytaj więcej

Strony nie są wieczne! Strony się starzeją!

Strony internetowe

Niezależnie od dziedziny działalności, strona internetowa jest w dzisiejszych czasach kluczowym elementem prowadzenia działalności. Internet jest przestrzenią o wyjątkowo dynamicznej zmienności, w której aktualność, dostępność i nowoczesność są nie tylko wartościami dodanymi, ale wręcz koniecznością dla utrzymania konkurencyjności. Strony internetowe, które nie są aktualizowane i modernizowane, narażają się z kolei na szereg zagrożeń.

Czytaj więcej

reCAPTCHA

Strony internetowe

Większość stron internetowych posiada formularze kontaktowe lub pole do wpisywania komentarzy. Pozwala to na łatwą interakcję z użytkownikami odwiedzającymi stronę. Oprócz zalet, to rozwiązanie ma także dużą wadę jaką jest SPAM.

Czytaj więcej

Strona internetowa na autorskim CMS. Poznaj jej zalety!

Strony internetowe

Jeżeli czytasz ten artykuł to prawdopodobnie jesteś na etapie tworzenia strony internetowej swojej firmy. Przed Tobą ważna decyzja – jaki CMS wybrać? CMS służy do zarządzania treścią, która znajduje się w serwisie internetowym, dlatego ważne jest, aby był maksymalnie czytelny i użyteczny dla właściciela. Na rynku istnieje wiele systemów open-source, natomiast agencje zdecydowanie stawiają na autorski CMS, który jest tworzony pod potrzeby klienta.

Czytaj więcej

Copyright © 2024 JELLINEK Agencja Interaktywna.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.