Strefa wiedzy

Jak stworzyć własną stronę internetową?

Strony internetowe

Jako że strony internetowe stanowią dziś najważniejszą wizytówkę każdej firmy, warto zaprojektować swoją stronę tak, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie i jak najlepiej dopasować jej funkcjonowanie do własnej oferty.

Czytaj więcej

Rozwiązanie jutra - już na wyciągnięcie ręki! Nowoczesna platforma Pimcore

Strony internetowe

Kojarzysz takie marki jak Carrefour, Burger King, Audi, T-mobile? Na pewno tak.
A czy wiesz co je łączy? PIMCORE, czyli system na którym oparte są ich strony internetowe.
W agencji Jellinek również pracujemy na tym najnowocześniejszym narzędziu opartym o framework Symfony, który jest od wielu lat wspierany i stale rozwijany.

Czytaj więcej

Strony nie są wieczne! Strony się starzeją!

Strony internetowe

Niezależnie od dziedziny działalności, strona internetowa jest w dzisiejszych czasach kluczowym elementem prowadzenia działalności. Internet jest przestrzenią o wyjątkowo dynamicznej zmienności, w której aktualność, dostępność i nowoczesność są nie tylko wartościami dodanymi, ale wręcz koniecznością dla utrzymania konkurencyjności. Strony internetowe, które nie są aktualizowane i modernizowane, narażają się z kolei na szereg zagrożeń.

Czytaj więcej

reCAPTCHA

Strony internetowe

Większość stron internetowych posiada formularze kontaktowe lub pole do wpisywania komentarzy. Pozwala to na łatwą interakcję z użytkownikami odwiedzającymi stronę. Oprócz zalet, to rozwiązanie ma także dużą wadę jaką jest SPAM.

Czytaj więcej

Copyright © 2024 JELLINEK Agencja Interaktywna.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.