Strefa wiedzy

Dlaczego ważny jest spójny System Identyfikacji Wizualnej?

Grafika komputerowa

Zastanawiałeś się kiedyś nad stworzeniem systemu identyfikacji wizualnej? A może samo logo Ci nie wystarcza? Dowiedz się czym jest system identyfikacji wizualnej i co jest jego najważniejszą cechą!

Czytaj więcej

Ile kosztuje logo firmy?

Grafika komputerowa

Logo to podstawa identyfikacji wizualnej. Cena logo odzwierciedla jego jakość, a jakość ma ogromny wpływ na wizerunek firmy.

Czytaj więcej

Ile kosztuje identyfikacja wizualna firmy?

Grafika komputerowa

Efektowne logo, materiały marketingowe w spójnej kolorystyce, atrakcyjna strona www… Wszystkie te elementy to tak naprawdę wizytówka każdego biznesu.

Czytaj więcej

Kolory w marketingu i ich wpływ na klientów

Grafika komputerowa

Wpływ kolorów na człowieka jest znany od lat, ale na co dzień nie zastanawiamy się nad tym. Nie zdajemy sobie więc sprawy z tego, jak bardzo oddziałują na naszą podświadomość. Mogą przyciągać uwagę, zachęcać nas do podjęcia jakiejś akcji, a także wpływać na nastrój. Działanie kolorów z powodzeniem wykorzystywane jest w reklamie oraz w systemach identyfikacji wizualnej firm. Czy wiesz, że za pomocą odpowiedniego doboru barw możliwe jest wywołanie w klientach konkretnych skojarzeń z marką, a nawet zmotywowanie do podjęcia działań?

Czytaj więcej

Copyright © 2024 JELLINEK Agencja Interaktywna.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.