Strefa wiedzy

Jak zostać zauważonym w Internecie?

Kompleksowa strategia marketingowa

Chcąc zapewnić sobie lub swojej firmie odpowiednią rozpoznawalność, w pierwszej kolejności należy zwrócić się ku działaniom promocyjnym w Internecie. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na wykorzystanie Internetu do skutecznego promowania własnej marki.

Czytaj więcej

AdBlock, czyli przewaga SEO nad Google Ads

Pozycjonowanie SEO

W dzisiejszym świecie reklamy online są nieodłączną częścią naszego doświadczenia internetowego, a także strategii marketingowych firm na całym świecie. Rosnąca popularność blockerów reklam takich jak AdBlock wpływa jednak na sposób, w jaki konsumujemy treści i wchodzimy w interakcje z reklamami. Warto więc przyjrzeć się, jak AdBlock i podobne narzędzia działają pod kątem promowania stron i jakie znaczenie ma to dla działań marketingowych, szczególnie w kontekście SEO i Google Ads.

Czytaj więcej

Dlaczego pozycjonowanie nie działa?

Pozycjonowanie SEO

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego pomimo działań optymalizacyjnych twoja strona nie notuje pożądanych wyników, bardzo prawdopodobne, że wynika to z błędów popełnionych w trakcie pozycjonowania. Poniżej podajemy kilka możliwych powodów, dla których nie odnosisz zamierzonych sukcesów.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie w mapach Google

Pozycjonowanie SEO

Google Maps umożliwia stworzenie wizytówki firmy, w której można publikować zdjęcia, treści, opinie, godziny otwarcia, odnośnik do strony internetowej czy informacje o usługach. Czy promowanie się przez wizytówkę działa i czy warto korzystać z tego narzędzia? Przyjrzyjmy się jakie korzyści mogą wynikać z pozycjonowania w mapach Google.

Czytaj więcej

Copyright © 2024 JELLINEK Agencja Interaktywna.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.