O nas

asset_image

O firmie

Jellinek to coś więcej niż agencja interaktywna. To skuteczna reklama, nieszablonowe myślenie, pewne zyski, innowacyjne kreacje i dojrzałe strategie działania. Wniosek? Wyprzedzamy inne agencje o całe lata świetlne. Zrealizowaliśmy wiele projektów, przeprowadziliśmy setki kampanii promocyjnych, wypozycjonowaliśmy ponad 10 000 fraz, stworzyliśmy strony internetowe, obok których nie da się przejść obojętnie.

Kim jesteśmy

Działamy w branży już ponad 20 lat, współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami, z osobami prywatnymi i klientami instytucjonalnymi.

Nasz Zespół tworzą zdolni graficy, koderzy, programiści, copywriterzy, specjaliści od social media i reklamy internetowej. Wykonamy dogłębną analizę potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu stworzymy kampanię promocyjną, której wdrożenie przyniesie Ci realne zyski. Dołożymy wszelkich starań, byś był widoczny w sieci. Twój sukces to nasz sukces!

Podstawą prowadzenia każdego biznesu jest odpowiednia reklama, a my znamy się na niej jak nikt inny! Przekujemy wirtualną rzeczywistość w pewny zysk! Mamy wszystko, czego potrzebujesz by zaistnieć w sieci. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego my?

  • Indywidualnie dobieramy strategię
  • Poprawiamy wizerunek i sprzedaż
  • Doradzamy na każdym etapie współpracy
  • Idealnie dopasowujemy każdą kampanię
  • Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów/ 24h

20 lat doświadczeń z klientami z praktycznie każdej branży, to gwarancja rzetelnej wiedzy pracującej na Twoj sukces

Nasi klienci oceniają nas bardzo pozytywnie
Google - 5.0, Facebook - 4.9

Korzystamy z najlepszych narzędzi, współuczestniczymy w budowie polskich standardów marketingowych IAB

Copyright © 2024 JELLINEK Agencja Interaktywna.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.