PIMCORE
Centrum wszechświata
możliwości

Dowolne kreowanie obszarów CTA

Automatyzacja procesów

Zaawansowana analityka

Behawioralne systemy targetowania

Lekkie i przyjemne zarządzanie

Nieograniczone możliwości tworzenia produktów

Dowolne zarządzanie danymi

Łatwość natychmiastowego wprowadzania danych Just-in-time - da ekrany itd

Niemal nieograniczone możliwości rozbudowy

Pełne wsparcie procesów marketingowych

Czym jest PIMCORE?

Pimcore to kompleksowa platforma, którą wykorzystać można zarówno w małych przedsiębiorstwach jak i w międzynarodowych organizacjach. Jest dowolnie skalowalna, tak więc może być profesjonalna stroną WWW, jak i wielką platformą do zarządzania danymi, treściami i aktywami cyfrowymi. Pozwala ona na scentralizowane gromadzenie, zarządzanie i dystrybucję informacji, co umożliwia firmom osiągnięcie lepszej spójności i efektywności w działaniach. Pimcore koncentruje się przede wszystkim na informacjach produktowych. Automatycznie pobiera dane z wielu

zintegrowanych systemów oraz zapewnia, że informacje w katalogu produktów są zawsze aktualne, spójne i dopasowane do potrzeb różnych kanałów sprzedażowych oraz urządzeń. Chcesz maksymalnie obniżyć koszty sprzedaży? Z Pimcore to możliwe. System gromadzi wszystkie dane o kliencie i jego preferencjach. Pozwala to na o wiele sprawniejsze przygotowanie atrakcyjnej oferty skrojonej właśnie pod niego! Rozwiązanie Pimcore zdecydowanie przyspiesza wprowadzanie nowego produktu na rynek przy stosunkowo niskim nakładzie środków finansowych.

Co wyróżnia Pimcore
na tle innych rozwiązań?

Wspiera sprzedaż

w wielu wymiarach: zarządzanie treścią, mobile marketing, marketing automation, wielojęzyczność, optymalizacja SEO, personalizacja CX, targetowanie behawioralne, profilowanie użytkowników i zbieranie danych.

Przyjazny interfejs

ułatwia nawigację w edytorze oraz udostępnia wiele przydatnych dodatków m.in. moduł tagowania, zapisywanie plików w dowolnym formacie, kadrowanie zdjęć, planowanie działań oraz monitorowanie postępów pracy.

Duża elastyczność

i możliwość dopasowania systemu  go do indywidualnych potrzeb każdej organizacji.

Szybka integracja

z dowolnymi systemami zewnętrznymi m.in. z: MDM, CMS, ERP, DAM, E-commerce, marketplace’ami, Google Cloud itp.

Tworzenie ról

dla użytkowników, dzięki którym widzą oni w systemie tylko te informacje, których potrzebują.

Tworzenie filtrów

z dowolną prezentacją danych i ich relacji. Dane łatwo możesz edytować, tworzyć wykresy oraz eksportować je do plików zewnętrznych.

Szybkie wprowadzenie produktów

na rynek w wielu kanałach sprzedaży. Nowy produkt zostaje wprowadzony do centralnej bazy danych i zaledwie po chwili jest widoczny we wszystkich aplikacjach firmy.

Poprawa jakości danych produktowych

wykorzystywanych podczas tworzenia materiałów wsparcia sprzedaży i treści marketingowych.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

również przed błędami ludzkimi. Pimcore umożliwia pełną kontrolę nad tym, które zgromadzone informacje, będą widoczne w panelu administracyjnym konkretnych użytkowników.

Tworzenie spersonalizowanych ofert

i zwiększenie zaangażowania użytkowników.

Błyskawiczna aktualizacja oferty

Jakakolwiek modyfikacja ceny, grafiki, opisu lub informacji technicznej o produkcie, zaktualizuje się w czasie rzeczywistym dla wszystkich kanałów sprzedaży.

Łatwe udostępnianie treści

w wielu witrynach i aplikacjach pomaga w budowaniu spójnego doświadczenia klientów podczas całej ścieżki zakupowej i każdym punkcie styku z marką.

Ekosystem oparty na API

który pozwala na tworzenie nowych i pobieranie gotowych rozszerzeń

Zbieranie danych o użytkownikach

na każdym kroku.

Pimcore vs inny CMS open-source

Zarządzanie Danymi

Inny CMS: Ma swoje ograniczenia w zarządzaniu danymi (poza treścią). Wymaga często użycia wtyczek do obsługi zaawansowanych danych.

Pimcore: Jest zaprojektowany do kompleksowego zarządzania danymi. Oferuje zaawansowane możliwości integracji i zarządzania danymi, takie jak PIM (Product Information Management), DAM (Digital Asset Management), MDM (Master Data Management) i wiele innych.

Zarządzanie treścią

Inny CMS: Ukierunkowany przede wszystkim na treść 
tekstową oraz obrazy.

Pimcore: Bardziej rozbudowany system 
zarządzania informacją, który może obsługiwać treść 
tekstową, obrazy, wideo, produkty, dane eCommerce.

Skalowalność

Inny CMS: Często ograniczony skalowalnością (w przypadku dużych projektów), a konieczność stosowania wielu wtyczek może powodować problemy z wydajnością i zarządzaniem.

Pimcore: Bardziej rozbudowany system 
zarządzania informacją, który może obsługiwać treść 
tekstową, obrazy, wideo, produkty, dane eCommerce.

Bezpieczeństwo

Inny CMS: Wymaga comiesięcznych aktualizacji szablonu oraz wtyczek. Stwarza ryzyko niebezpieczeństwa (np. ataków hakerskich), zwłaszcza przy użyciu wielu wtyczek.

Pimcore: Chroni przed błędami ludzkimi. Umożliwia pełną kontrolę nad tym, które zgromadzone informacje, będą widoczne w panelu administracyjnym konkretnych użytkowników. Oferuje narzędzia do zarządzania danymi i zabezpieczania ich.

Personalizacja

Inny CMS: Oferuje wiele szablonów i wtyczek do personalizacji witryn, jednak personalizacja danych może być trudniejsza.

Pimcore: Jest bardziej skalowalny i elastyczny. Może obsługiwać duże ilości danych i ruchu, dzięki zaawansowanym narzędziom zarządzania danymi.

Copyright © 2024 JELLINEK Agencja Interaktywna.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.