Oferta

Google Ads

Dzięki GoogleAds uzyskano ponad
1000
telefonów u jednego z naszych klientów po uruchomieniu kampanii

Co zyskujesz

 • Trafiasz do TOP 3 W GOOGLE
  Większość internautów zwraca uwagę tylko na pierwszą dziesiątkę wyników Google. Bycie „na topie" sprawia, że już nie musisz szukać klientów - to oni znajdują Ciebie.

 • Osiągasz NATYCHMIASTOWĄ WIDOCZNOŚĆ
  Google Ads daje natychmiastową obecność w wynikach wyszukiwania. Kampania może zostać rozpoczęta natychmiast po opłaceniu jej budżetu.

 • Płacisz TYLKO ZA EFEKTY
  Płacisz jedynie za kliknięcia w reklamę i dokładnie wiesz, ile kosztuje Cię pozyskanie jednego użytkownika. Twoja inwestycja daje gwarantowane efekty.

 • Docierasz do TWOJEJ GRUPY DOCELOWEJ
  Dzięki odpowiedniemu targetowaniu docierasz docierasz do precyzyjnie do grupy klientów zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

 • Zwiększasz RUCH NA STRONIE
  Wyższa pozycja w Google przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie internetowej. Twoja oferta dociera do bardzo dużego grona odbiorców.

 • Budujesz PROFESJONALNY WIZERUNEK
  Strony w czołówce Google są odbierane przez odbiorców jako bardziej profesjonalne. Zyskuje na tym renoma i prestiż Twojej marki.

Marketing szeptany

Google Ads - na czym
polega?

Google Ads daje natychmiastową obecność w wynikach wyszukiwania Google! Są to kampanie linków sponsorowanych na frazy związane z produktami i usługami. Odpowiednio zaplanowana kampania Google Ads gwarantuje szybkie i skuteczne dotarcie z ofertą do potencjalnego klienta, który ze względu na wyszukiwane frazy może być wstępnie zainteresowany Twoimi produktami i usługami.

Dodatkowym atutem Ads jest możliwość „wypozycjonowania” niemal każdej frazy - nawet takiej, której pozycjonowanie organiczne (SEO) jest bardzo czasochłonne lub nawet niemożliwe.

Dlaczego my?

Mamy za sobą wiele zakończonych sukcesem kampanii Google Ads i doskonale wiemy od czego zależy skuteczność reklamy w Google. Potrafimy w pełni wykorzystać potencjał Google Ads. Jako certyfikowany partner Google oferujemy Ci najwyższą jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem. Możemy pochwalić się niesłabnącym zaufaniem dotychczasowych partnerów biznesowych. Dzięki naszej stałej współpracy z Google oferujemy Ci jedynie sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które przyczynią się do sukcesu Twojej firmy.

Jak działamy?

 • Planowanie

  Zaczynamy od ustalenia celu kampanii, który będzie nam towarzyszył na wszystkich jej kolejnych etapach. Analizujemy Twoją branżę oraz charakter Twojej działalności. Precyzyjnie określamy grupę docelową, do której zostanie skierowana kampania.

 • Realizacja strategii

  Za pomocą zaawansowanych narzędzi analitycznych, wybieramy strategiczne słowa kluczowe. Wprowadzamy w życie różne kampanie dostosowane do celu i grupy docelowej. Analizujemy, które kampanie przynoszą efekt i wzmacniamy działania.

 • Monitoring i optymalizacja

  Stale śledzimy efektywność podjętych działań. Analizujemy frazy, konwersję, kontrolujemy pozycję w Google, śledzimy budżet i czuwamy nad wieloma innymi czynnikami, od których zależy skuteczność reklamy. Na bieżąco optymalizujemy kampanię, aby osiągnąć pożądany efekt.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms