Strefa wiedzy

Strona internetowa na autorskim CMS. Poznaj jej zalety!

Strona internetowa na autorskim CMS. Poznaj jej zalety!

Strony internetowe

    
Jeżeli czytasz ten artykuł to prawdopodobnie jesteś na etapie tworzenia strony internetowej swojej firmy. Przed Tobą ważna decyzja – jaki CMS wybrać? CMS służy do zarządzania treścią, która znajduje się w serwisie internetowym, dlatego ważne jest, aby był maksymalnie czytelny i użyteczny dla właściciela. Na rynku istnieje wiele systemów open-source, natomiast agencje zdecydowanie stawiają na autorski CMS, który jest tworzony pod potrzeby klienta.

 

Jakie są najważniejsze zalety autorskiego rozwiązania?

  • Bezpieczeństwo

Autorski system CMS to wynik pracy zespołu programistów. Gwarantuje on zatem przemyślaną strukturę, uporządkowany kod, a także staranne wykonanie i dopasowanie do siebie funkcjonalności. Dzięki temu strona nie jest obciążona, szybko się ładuje, a co za tym idzie ma łatwą nawigację i mniejszy współczynnik odrzuceń. Kod strony jest niejawny dla użytkowników (w przeciwieństwie do rozwiązań out-source), a co za tym idzie zmniejsza ryzyko ataków hakerskich! Jest to szczególnie ważne dla wszystkich firm, które gromadzą dane swoich klientów. Ponadto autorski CMS nie wymaga aktualizacji systemu, wtyczek czy oprogramowania – ryzyko niedziałającej strony jest zatem praktycznie wykluczone.  

  • Personalizacja

Tworzenie autorskiego kodu to przede wszystkim stała współpraca z zespołem programistów. Dzięki temu jako właściciel strony masz realny wpływ na tworzenie każdego elementu. Dodatkowo programista zawsze doradzi najlepsze i najbardziej zoptymalizowane rozwiązanie oraz zaprojektuje funkcje, które są niedostępne w przypadku rozwiązań out-source. Moduły są z góry ustalane przez klienta i dopasowane do jego potrzeb – jeżeli zależy ci na unikatowym działaniu danej funkcjonalności, jest to możliwe!

  • Dedykowany projekt graficzny

Nie interesuje cię szablonowe rozwiązanie? Chcesz, aby strona była w 100% dopasowana do Twojej branży i identyfikacji wizualnej? Autorski CMS to także dedykowany projekt graficzny! Zespół graficzny tworzy projekt strony, dopasowany do niezbędnych funkcjonalności, ale przede wszystkim dostosowany do twojej wizji i potrzeb. Na etapie tworzenia projektu możesz dowolnie konfigurować i modyfikować wygląd strony, a w efekcie maksymalnie dopasować go do swojej wizji!

Psst… Nie musisz martwić się także o to, że konkurencja wykupi podobny szablon i wdroży go na swoją stronę! Zyskujesz niepowtarzalność i unikatowość w branży, a co za tym idzie wyróżniasz się na tle innych!

  • Łatwość obsługi

Autorski CMS to także intuicyjny i przejrzysty panel zarządzania stroną. Nawet osoba nie posiadająca specjalistycznej wiedzy, która nigdy nie miała do czynienia z CMS poradzi sobie z dodaniem treści czy zdjęć na stronę!

 

Jesteś zdecydowany na stworzenie strony na autorskim CMS, ale nie wiesz, którą agencję wybrać? Dobrze trafiłeś! Nasza Agencja to 20-letnie doświadczenie, zespół specjalistów w jednym miejscu i strony internetowe przynoszące realne zyski! Skontaktuj się z nami, a my stworzymy wyjątkowy serwis internetowy, który zgromadzi wartościowy ruch, a w efekcie zapewni efekty sprzedażowe.

  

 

Tagi: Strona WWW, CMS

Poprzedni artykuł
Działania marketingowe dopasowane do potrzeb współczesnego konsumenta
Następny artykuł
“Gorycz słabej jakości pozostaje na dłużej, niż słodycz niskiej ceny” - o tym, że SEO musi kosztować
Regulacje działań marketingowych dla branży beauty
Aktualności
Czytaj więcej
Black Friday coraz bliżej – czas przygotować promocje!
Kompleksowa strategia marketingowa
Czytaj więcej
Rozwiązanie jutra - już na wyciągnięcie ręki! Nowoczesna platforma Pimcore
Strony internetowe
Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms