Strefa wiedzy

Nowa funkcjonalność od Facebooka - Rights Manager.

Nowa funkcjonalność od Facebooka - Rights Manager.

Media społecznościowe

Słyszeliście o nowej funkcjonalności od Facebooka jaką jest Rights Manager? To narzędzie, którego zadaniem jest ochrona twórców i dodawanych przez nich zdjęć.

Rights Manager działa w ramach Facebook’owej platformy Creator Studio i jest przeznaczony dla osób, które chcą kontrolować kiedy, jak i gdzie zostały udostępnione ich grafiki na Facebooku i Instagramie. Manager można dostosować do własnych celów. Poprzez dodanie katalogu do biblioteki możemy wykryć czy nasze kreacje znajdują się w na profilu innej osoby / firmy na Facebooku lub Instagramie. Jeśli tak się stanie, możemy wybrać jedno z dostępnych działań m.in monitorowanie lub blokowanie danej treści.

Rights Manager to prężnie rozwijająca się platforma przeznaczona dla twórców i wydawców. Jeśli stale poszerzasz swój dorobek, tworząc niepowtarzalne kreacje graficzne w mediach społecznościowych i obawiasz się ich powielania - warto skorzystać z tego innowacyjnego narzędzia.

Tagi: Facebook, Social media, Instagram

Poprzedni artykuł
Działania marketingowe dopasowane do potrzeb współczesnego konsumenta
Następny artykuł
Pozycjonowanie A.D 2017 – najlepsze techniki i metody
Wartościowy ruch na stronie to nie wszystko. Ścieżka klienta i jej wpływ na konwersję.
Pozycjonowanie SEO
Czytaj więcej
Przewijanie bez końca. Jak nowa zmiana w Google może wpłynąć na pozycjonowanie?
Pozycjonowanie SEO
Czytaj więcej
Autorski CMS czy strona na Wordpressie – wady i zalety obu rozwiązań
Strony internetowe
Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies