Oferta

Stargetowana kampania banerowa

Co zyskujesz

 • Docierasz do SWOJEJ GRUPY DOCELOWEJ
  Twoja reklama dociera do ogromnej liczby potencjalnych klientów, zainteresowanych Twoimi produktami czy usługami. Kierujemy ją do osób z największym potencjałem zakupowym.

 • Wzmacniasz ŚWIADOMOŚĆ MARKI
  Przyciągasz uwagę internautów, a Twoja marka zostaje zapamiętana. Nawet jeśli klient nie dokona transakcji od razu, rośnie szansa, że Cię zapamięta i wróci przy kolejnych zakupach.

 • Zyskujesz OGROMNY ZASIĘG
  Panel zarządzania reklamami daje nieograniczone możliwości. Docierasz na portale branżowe, fora, blogi i wszędzie tam, gdzie przebywają Twoi potencjalni klienci.

 • Osiągasz BŁYSKAWICZNE EFEKTY
  Nie czekasz na długofalowe efekty działań. Kampania może zostać rozpoczęta natychmiast po opłaceniu jej budżetu

 • Wyróżniasz się NA TLE KONKURENCJI
  Nasze kreatywne kreacje graficzne przykuwają uwagę użytkowników i dają Ci przewagę nad konkurencją. Nikt nie przechodzi obok Twoich reklam obojętnie.

 • Płacisz za EFEKTY
  Nie wydajesz pieniędzy na działania o niewiadomym rezultacie. Płacisz jedynie za kliknięcia w reklamę. Wiesz, ile kosztuje Cię pozyskanie jednego użytkownika

Marketing szeptany

Czym jest stargetowana
kampania banerowa?

Stargetowana reklama banerowa jest jedną z najbardziej skutecznych metod reklamy internetowej. Polega ona na kierowaniu reklamy Twojej firmy na określone strony w Internecie. Starannie dobieramy grupę, do której dotrze reklama, uwzględnieniając ich zainteresowania, wiek, płeć, miejsce zamieszkania i inne czynniki. Przygotowujemy niebanalne grafiki, które zachęcają do zapoznania się z ofertą. Reklamę kierujemy wyłącznie do osób, które z dużym prawdopodobieństwem mogą stać się Twoimi klientami.

Dlaczego my?

Mamy za sobą setki zrealizowanych kampanii banerowych dla firm z różnych branż. Wiemy jak wykorzystać reklamy i powiększyć grono Twoich klientów. Optymalizacja i targetowanie kampanii to nasza specjalność. Dokładamy wszelkich starań, aby reklama dotarła właśnie do tych, którzy wykazują największy potencjał zakupowy. Mamy w zespole świetnych grafików, którzy tworzą atrakcyjne i przyciągające wzrok kreacje graficzne, budzące pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Kompleksowość prowadzonych przez nas działań to gwarancja skutecznej promocji.

Jak działamy?

 • Dobór grupy docelowej

  Wiemy, do kogo chcemy dotrzeć, dzięki czemu nasze działania są naprawdę skuteczne. Precyzyjnie wybieramy grupę docelową, do której zostanie skierowana reklama.

 • Ustalenie miejsca docelowego wyświetlania banerów

  Starannie dobieramy portale, blogi, aplikacje, kanały youtube, do których dotrze Twoja reklama banerowa. Możemy również skierować reklamę w konkretne obszary kraju. Tylko umieszczony w odpowiednim miejscu komunikat reklamowy może być dźwignią handlu.

 • Przygotowanie kreacji graficznych

  Nasz dział graficzny przygotowuje przyciągające wzrok reklamy, spójne z wizerunkiem Twojej marki. Stawiamy na efektywną kampanię banerową, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę internautów.

 • Realizacja kampanii

  Twoja reklama trafia do Internetu i wyświetla się setkom tysięcy, a nawet milionom użytkowników. Stale monitorujemy postępy kampanii, sprawdzamy jej efektywność i czuwamy nad jej prawidłowym przebiegiem.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms